Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті [ Додати статтю ]

Всього матеріалів в каталозі: 3
Показано матеріалів: 1-3

У Львові створять Будинок турботи – для молоді з важкою інвалідністю

Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик взяв участь у презентації благодійного проекту «Будинок турботи» - створення закладу підтриманого проживання для молодих людей з важкими формами інвалідності на базі Львівського геріатричного пансіонату, що на вул. Медової Печери, 71 у Львові, повідомила прес-служба Львівської обласної ради.
Cтатті | Переглядів: 1602 | Додав: borschaga | Дата: 11.07.2012 | Коментарі (0)


У мальовничому куточку Прикарпаття, в Брюховичах, завдяки навчально-реабілітаційному центру "Джерело” (м.Львів) наприкінці серпня проходив Всеукраїнський літній табір "Світ родини-2009” для сімей, в яких виховуються неповносправні діти. До табору з’їхались родини з усієї України – Харкова, Ужгорода, Костополя, Києва, Хмельницького, Білої Церкви. Організатори доклали усіх зусиль, щоб відпочинок був приємним, корисним і пізнавальним. У першій половині дня з сім’ями проводили психологічні тренінги провідні психотерапевти навчально-реабілітаційного центру "Джерело”, а в другій половині дня відбувались різноманітні конкурси, ігри, вечори творчості. Коли батьки відвідували тренінги, з дітьми займались волонтери. Молоді хлопці та дівчата з великою любов’ю, теплом та ентузіазмом займались цією відповідальною справою. Наші діти швидко знайшли з ними спільну мову. І ми, батьки, були спокійні, що наші діти перебувають у цілковитій безпеці.
Кожен день у таборі був яскравим, насиченим і неповторним. Величезну психологічну підтримку і нові необхідні для нас знання ми отримали завдяки тренінгам. Ми переконались, знаємо і віримо, що в сім’ях, в яких виховуються неповносправні діти, панує атмосфера любові та духовної чистоти. Ми не хочемо залишатись сам на сам зі своєю бідою, ми також потребуємо від соціуму уважного та дбайливого ставлення до нас.
  Завершальним акордом нашого відпочинку став карнавал. Переодягання, пісні, танці викликали велику бурю позитивних емоцій не тільки в дорослих учасників цього дійства, а й у найменших глядачів.
  Наш відпочинок у Брюховичах швидко закінчився. Ми сердечно вдячні організаторам табору "Світ родини-2009” – навчально-реабілітаційному центру "Джерело” та Новороздільській міській спілці інвалідів "Промінь життя”, яка нас направила в табір. Нас зуміли навчити на певний час забути про наші турботи та болісні переживання про майбутнє наших дітей. Добро завжди породжує добро. І ми у це повірили.
Л. СВІТЛА, мама неповносправної дитини
Cтатті | Переглядів: 1412 | Додав: borschaga | Дата: 09.07.2012 | Коментарі (0)

"Світ родини 2012" Львів-Брюховичі

Щиро дякуємо організаторам благодійної справи "Світ родини 2012"! 
Ми, родина Завражиних, запам'ятаємо дні, які провели у вашому чудовому таборі на все своє життя. Ми вам вдячні за пізнавальні семінари для батьків та цікаві розваги для всієї родини. Особливу подяку висловлюємо волонтерам, які полюбили наших дітей та ставилися до них,як до своїх рідних людей. Відпочиваючи у вашому таборі, ми зрозуміли, що ми зі своїми проблемами потрібні суспільству,яке ще тільки починає вчиться дбати про особливих дітей. Ми раді тому, що побачили, як це треба робити і ми будемо передавти цей досвід іншим родинам з дітьми-інвалідами.
Cтатті | Переглядів: 2668 | Author: Наталія Завражина | Додав: Ната | Дата: 08.07.2012 | Коментарі (2)